Kredyt gotówkowy dla każdego

Kredyt gotówkowy to produkt bankowy, który cieszy się największym zainteresowaniem wśród klientów. Pozyskane w ten sposób środki można przeznaczyć na dowolny cel, bez względu na to, czy będzie to realizacja własnych marzeń, rodzinne wakacje, czy też remont domu.

Spłata zadłużenia następuje w miesięcznych ratach.

Kredyt na prostych zasadach

Każdy człowiek zna własne możliwości finansowe. Zdarzają się jednak sytuacje, gdy domowy budżet okazuje się niewystarczający – w tej sytuacji z pomocą przychodzi kredyt gotówkowy, oferowany przez banki.

Nietrudno zauważyć, że jest to produkt cieszący się największym zainteresowaniem wśród klientów, w znaczny sposób wynika z faktu, że kredytobiorca nie musi wskazywać zadania, które zostanie sfinansowane z wykorzystaniem kredytu.

Co ważniejsze, istnieje możliwość dostosowania wysokości miesięcznej raty do możliwości finansowych danej osoby, dzięki czemu nie trzeba martwić się o to, że spłata nadwyręży domowy budżet.

Internet

Zaletą kredytu gotówkowego jest także możliwość wysłania wniosku kredytowego przez internet – po szczegółowej analizie przedstawionych danych bank dokonuje wstępnej weryfikacji kredytobiorcy, a następnie wskazuje termin podpisania umowy kredytowej. Gotówka jest wypłacana do ręki lub na wskazany przez kredytobiorcę rachunek bankowy, środki można wykorzystać na dowolny cel.

O kredyt mogą wnioskować osoby pełnoletnie, mieszkające na terenie kraju, uzyskujące udokumentowane dochody z tytułu umowy o pracę, renty lub emerytury, działalności gospodarczej, gospodarstwa rolnego, a także z tytułu umów cywilnych, czyli umowy o dzieło lub zlecenia. Co ważniejsze, istnieje możliwość łączenia dochodów z różnych źródeł.

Polecane  W banku, czy online? Jak zaciągać kredyt gotówkowy?

Decydując się na kredyt gotówkowy można skorzystać z dodatkowych usług, m.in. indywidualnego ubezpieczenia na życie czy też pakietu „Pomoc na zawołanie”, który zapewnia szybkie i profesjonalne wsparcie medyczne oraz techniczne w codziennych sytuacjach.

Ubezpieczyć można także kredyt – jest to gwarancja, że w przypadku nieszczęśliwego zdarzenia spadkobiercy nie będą musieli regulować zadłużenia.