Kredyt gotówkowy – dla kogo jest przeznaczony?

Kredyt gotówkowy to rodzaj pożyczki, w całości wypłacanej w gotówce. Oczywiście, może być ona wypłacana w formie rzeczywistej, w określonym oddziale wybranego banku, ale może również być przelana na konto osoby ubiegającej się o kredyt.

Kto jednak może i powinien się o niego ubiegać? Czy jest to opcja dla wszystkich, czy też ktoś jest wykluczony?

Pożyczka zapewniająca komfort spłaty

Kredyt gotówkowy jest bardzo wygodną pożyczką, ponieważ przeznaczony jest tak naprawdę dla wszystkich uprawnionych do tego osób – osób fizycznych, pełnoletnich, które posiadają pełnię mocy prawnych i są zatrudnione w takiej formie, która jest akceptowana przez dany bank. Oczywiście, musi on posiadać dowód, iż dana osoba jest w stanie spłacić zaciągany dług – stąd konieczność posiadania zatrudnienia. Sprawdza się jednak i inne rzeczy – na przykład historię w KRD i BIK. Dzięki temu wiadomo, czy ubiegający się o kredyt człowiek nie miał nigdy kłopotów ze spłatą zobowiązania, czy nie wisi nad nim ogromny kredyt, który ciężko mu spłacać itp.
Więcej na https://www.santanderconsumer.pl/kredyty-gotowkowe/

Minimum formalności, maksimum korzyści

Kredyt gotówkowy jest bardzo wygodnym rozwiązaniem dla wszystkich osób, które potrzebują gotówki – i to bardzo szybko. Jest raczej łatwy do zaciągnięcia, a formalności jest bardzo niewiele. Wszystko można załatwić nawet przez internet, tym samym jeszcze bardziej skracając czas otrzymania gotówki. Wystarczy jedynie wypełnić odpowiedni wniosek na internecie – na stronie banku, który świadczy takie usługi i który posiada ofertę, która nam się podoba. Następnie czekamy już tylko na kontakt z konsultantem, w celu dogadania szczegółów i poznanie decyzji kredytowej (czyli tego, czy bank przyzna nam pożyczkę).
Kredyt gotówkowy jest przeznaczony dla wszystkich, którzy potrzebują pieniędzy, a nie chcą się tłumaczyć z ich przeznaczenia. Zaciągając taki kredyt nie musimy mówić na co jest nam potrzebny. Można za zdobyte pieniądze kupić dowolną rzecz – pralkę, lodówkę, prezent komunijny – albo zorganizować jakąś uroczystość, czy też wyjechać na wymarzone wakacje. Nikt nie będzie o to pytał – a to bardzo ważne dla niektórych osób.

Polecane  Chwilówki – podstawowe koszty kredytu